Pristatymo politika

1. Pristatymo kaina

Prekių kaina yra nustatoma individualiai pagal užsakomos prekės dydį (išmatavimai) ir svorį (kilogramai). Lengvas siuntas - iki 20 kg. (inverteriai, nedidelės tvirtinimo detalės, optimizatoriai, mikroinverteriai) pristato DPD kurjeris. Saulės modulius, aliuminio profilius pristato RABEN, arba DHL kurjeris.

2. Pristatymo terminai

Prekės, kurias turime sandėlyje paruošiame ir išsiunčiame per vieną darbo dieną. Pristatymas pagal kurjerį gali užtrukti vieną-dvi darbo dienas. Prekės yra pristatomos tik darbo dienomis. Pristatymo dieną gaunate pranešimą SMS žinute dėl numatomo pristatymo laiko. Siuntos sekimo kodą gaunate el. paštu.

3. Prekių pakavimas

Kiekvienai prekei yra taikomas individualus pakavimas pagal prekės dydį ir svorį. Inverteriai (ar kita elektronika) yra supakuota nepradarytoje gamintojo dėžėje ir aptraukiama juoda stretch plėvele. Jeigu reikalingas papildomas sutvirtinimas - tai padaroma su specialiais plastmasiniais diržais. 

Saulės modulių pakavimas galimas tik ant tam skirtų medinių palečių. Sukrovus modulius ant paletės yra apdedama kartonu, suveržiama plastmasiniais diržais ir apvyniojama juoda stretch plėvele. 

4. Prekių gavimas

Gavus prekes būtina patikrinti, ar krovinys nėra pažeistas transportavimo metu. Svarbu prieš pasirašant kurjeriui, jog atsiimate siuntą - įvertinti, ar krovinys nebuvo sugadintas, sulietas skysčiais, ar kitaip pažeistas transportavimo metu.

Pamačius krovinio pažeidimą privaloma pranešti kurjeriui ir surašyti pažeidimus, bei informuoti mūsų administraciją.